Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Predstavnik prodaje drvne ambalaže i paleta

Konkurs za oglas "Predstavnik prodaje drvne ambalaže i paleta" kompanije Partners&Orka je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Partners&Orka d.o.o. je privredno društvo koje pruža širok dijapazon usluga iz domena marketinga, konsaltinga, zapošljavanja, pravnih poslova, ljudskih resursa, privremenog zapošljavanja i ostalih aktivnosti koje su neophodne za poslovanje Vaše kompanije.

Kompanija:
Partners&Orka
Adresa:
Beograd, Durmitorska 14

Posedujete izražene veštine pregovaranja i prodaje?
Želite da se Vaš rad, znanja i veštine vrednuju?
Trazimo novog člana našeg rastućeg tima!

Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Bačke Palanke, koji se bavi veleprodajom i maloprodajom drvne ambalaže i paleta zbog povećanog obima posla potražuje radnika na poziciji:

Predstavnik prodaje drvne ambalaže i paleta

m/ž

Lokacija rada: Novi Beograd

Opis posla:

  • Pronalazak novih kupaca iz zemlje i regiona
  • Registracija i saradnja sa potencijalnim kupacima
  • Komunikacija sa postojecim kupcima
  • Ostvarivanje postavljenih ciljeva

Uslovi za kandidate:

  • SSS-VSS
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim pozicijama
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražene prodajne veštine

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom na neodređeno
  • Visoko kotirajuća zarada zavisno od znanja i iskustva + dodatni kvartalni bonusi
  • Radi se u kancelariji, povremen rad na terenu
  • Obezbeđeno službeno vozilo
  • Putovanje u inostranstvo na sajmove
  • Bezbednost, zdravlje i oprema na radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Lokacija posla:
- Beograd
- Novi Beograd
Kategorija:
- Poljoprivreda, Ribarstvo, Šumarstvo, Drvna industrija
- Komercijala, Prodaja
- Gradjevinarstvo, Arhitektura, Geodezija
Nivo obrazovanja:
Minimum: IV Stepen - SSS srednja škola (4 godine)
Maksimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Rad na računaru:
Potrebna znanja:  Access (MS Office), Excel (MS Office), Outlook (MS Office), PowerPoint (MS Office), Word (MS Office), Korišćenje interneta i elektronske pošte (Opšte)

Trajanje oglasa:
17.11.2022. do 2.12.2022.