Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Radnik obezbedjenja i Radnik PPZ za Novi Sad

Više poslova iz kategorije

OstaloObezbedjenje ljudi i objekata

Poslovi na istoj lokaciji

Novi Sad

Konkurs za oglas "Radnik obezbedjenja i Radnik PPZ za Novi Sad" kompanije Gem Company d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Kompanija:
Gem Company d.o.o.

GEM COMPANY DOO, Beograd

RADNIK OBEZBEĐENJA I RADNIK PPZ-A

GRAD: NOVI SAD

Opis posla:

  • Zaštita najznačajnijih kategorija objekata: tržnih centara, javnih preduzeća, banaka, poslovnih prostora pa sve do javnih skupova, sportskih i kulturnih manifestacija.

Uslovi i kvalifikacije:

  • licenca, radno iskustvo i uverenje za PPZ su neophodni.
  • da kandidat poseduje: odgovornost, marljivost, tačnost, preciznost, istrajnost;
  • da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti istraga za krivična dela iz nadležnosti sudova i tužilaštva;
  • da kandidat ima psihičku, fizičku i zdrastvenu sposobnost za obavljanje posla;

NUDIMO:

  • redovna primanja,
  • najbolja cena sata rada na tržištu
  • uvećanje zarade u skladu sa kvalifikacijama.

  • timsko rešenje svakog problema.
  • mogućnost napredovanja i daljeg usavšavanja

Napomena:
Prijave slati elektronskim putem.
Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon:
060/149 74 72

Lokacija posla:
- Novi Sad
Kategorija:
- Ostalo
- Obezbedjenje ljudi i objekata
Nivo obrazovanja:
Svi nivoi obrazovanja
Trajanje oglasa:
21.9.2022. do 21.10.2022.