Ne prikazuj ovu poruku ponovo
Od sada LAKO DO POSLA i na mobilnom telefonu!
Preuzmite android aplikaciju odmah!
Ne prikazuj ovu poruku ponovo

Posao: Lighting designer

Više poslova iz kategorije

Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije

Poslovi na istoj lokaciji

Beograd

Konkurs za oglas "Lighting designer" kompanije Fina Tehno Led d.o.o. je istekao i konkurisanje na oglas je onemogućeno!

Opis kompanije:

Osvetljenje je za nas tehnologija, ali u isto vreme i kultura, kroz emocije koje stvara svetlost. Naša misija nije samo da stvaramo sisteme za osvetljenje vrhunskog kvaliteta, već da proučavamo svetlost i razumemo je, naučimo druge da je razumeju i unapredimo integraciju izmeďju arhitekture i osvetljenja kroz industrijski dizajn. Da bismo sproveli našu misiju, saraďjujemo sa najpoznatijim srpskim arhitektama, meďju kojima su Marija i Milutin Gec, Aleksandar Spajić, Bogdan Slavica, Vasilije Milunović, Mića Dimitrijević, kao i sa mnogobrojnim drugim arhitektama i dizajnerima. Takoďje, prużamo podršku i saraďjujemo sa mnogobrojnim projektnim biroima.

Kompanija:
Fina Tehno Led d.o.o.

Firma FINA TEHNO LED je distibuter vodećih brendova u oblasti LED rasvete, i proizvodjac LED rasvete.
Potreban nam je novi član tima koji bi upotpunio naš kolektiv, a koji je spreman za timski i samostalni rad.
Raspisujemo konkurs za prijem u radni odnos

LIGHTING DESIGNER

Opis posla:

  • Rad na snimanju postojećeg stanja-terenski obilazak objekata
  • Izrada projektno-tehničke dokumentacije
  • Usmena i pismena komunikacija sa svim učesnicima na projektima i investitorima
  • Koordinacija i sinhronizacija aktivnosti sa projektantima na izradi projektne dokumentacije
  • Odgovornost, samoinicijativnost i preciznost u izvršavanju radnih aktivnosti
  • Izražen osećaj za timski rad i kooperativnost sa svim učesnicima na projektu
  • Izrada predmera i predračuna radova
  • Praćenje izvodjenja na terenu
  • Izrada prezentacija, simulacija osvetljenja i projektovanje rasvete na projektima

Uslovi konkursa:

  • VII SSS – elektrotehnika
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje i rad u sledećim programima ACAD, RELUX ili DIALUX, Photoshop, Office
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Dinamičan i raznovrstan posao
  • Stimulativno radno okruženje

Prijave slati elektronski.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Lokacija posla:
- Beograd
Kategorija:
- Elektronika, Elektrotehnika, Telekomunikacije
Nivo obrazovanja:
Minimum: VII-1 Stepen - VSS visoka stručna sprema
Trajanje oglasa:
5.9.2022. do 20.9.2022.